אני רוצה לבנות אתר, מה עושים לפני שמתחילים לבנות אתר?

לפני שניגשים לבנות אתר, יש להגדיר מראש את קהל היעד של האתר, בשלב זה יש להיכנס לראש של הלקוח שלכם ולחשוב מה הוא מחפש, אלו מילים הלקוח ירשום במנוע החיפוש כדי להגיע אליכם. את תהליך בדיקת מילות המפתח והתאמתן לאתר יכול לבצע רק מקדם אתרים מקצועי. ברגע שמילות המפתח הרלוונטיות נמצאות בידכם ניתן להתחיל בכתיבת התוכן לאתר, גם כאן יש להתייעץ עם מקדם אתרים, תוכן שייכתב נכון יעזור מאוד לקידום האתר ולעומתו תוכן קלוקל ולא כתוב נכון יזיק מאוד לקידומו של האתר. רק לאחר סיום כתיבת החומרים והעימוד לקטגוריות אפשר לפנות לעיצוב האתר. העיצוב אינו אמור לפגוע בקידום האתר אך לעיתים קרובות בוני האתרים למיניהם מחפשים עבודה קלה ובונים אתרים במערכות ניהול פרימיטיביות, מערכות ניהול אלה לא מתאימות לקידום אתר, והאתר מקבל דירוג נמוך במנועי החיפוש. ב- ONTOP-SEO אנחנו נבצע את כל השלבים המקדימים הללו ונמסור לידך את כל החומר מוכן לקראת בניית האתר.

כבר בניתי אתר מה עושים עכשיו עם קידום האתר?

אנחנו נבדוק את האתר ונכין תוכנית לשינויים באתר עפ”י מילות החיפוש שנבחרו לקדם. זאת במידה והאתר בנוי בצורה תקינה ומאפשרת קידום אתרים.
במידה והאתר בנוי בצורה שגויה כמו מערכת ניהול תוכן פרימיטיבית שאינה מאפשרת גישה לפרמטרים חשובים לקידום אתרים העיצוב פגום האתר נענש בגלל ניסיונות קידום פסולות .ישנן נפילות תכופות של שרת האחסון, התוכן לא מאפשר קידום אתרים האתר נמצא תחת סאב דומיין רבים הסיכויים שבמקרים אלו נמליץ על בנייה מחדש של כל האתר, זו גם תהייה הזדמנות מבחינתך לרענן את האתר.

על פי מה נקבעת עלות של קידום אתר

עלות קידום האתר נקבעת לפי כמות מילות המפתח ומידת התחרות שלהן בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש. ככל שהתחרות למילה או לצירוף מילים גבוהה כך העלות תהיה גבוהה יותר. בעמוד הראשון בגוגל יכולים להיות רק 10 תוצאות והתחרות על עמוד זה גדולה מאוד מיקום בעמוד הראשון משול למיקום מרכזי במרכז קניות לעומת מיקום צדדי.

יש לי מתחרים טובים ורציניים איך אשתלב עכשיו בינם?

מוטב מאוחר מאשר אף פעם לא, נכון יש מתחרים בכל תחום, ותחשוב הם פעם היו בשלב בו אתה נמצא היום, הם השקיעו הון בקידום העסק שלהם לאורך שנים, ולכן באמת קשה לצוץ בן יום ולהיכנס ל 10 המובילים בגוגל ולכן קידום בגוגל אורך זמן ושווה המון כסף, סיסמתנו היא שאין מקום שהוא בלתי אפשרי, הכול עניין של כסף, ברגע שנשקיע קצת יותר מהמתחרה שלנו אנחנו נעבור אותו, אבל קצת סבלנות זה לוקח זמן, לעתים שבועות חודשים ואפילו שנים

האם קידום אתרים הוא תהליך חד פעמי ?

לא, קידום אתרים הוא תהליך יום יומי מתמשך, המתחרים שלך בגוגל לא ינוחו על זרי הדפנה כשתעקוף אותם בתוצאות והם יחזירו לך בהשקעות גדולות יותר בקידום, כי כשאתה בדף הראשון בגוגל אתה מוכר יותר. אלא אם כן המתחרים שלך נרדמו בשמירה, במקרה כזה תוכל להפסיק את קידום האתר לפרק זמן מסוים,עד שיתעוררו המתחרים שלך, זה נדיר ויותר מכך מסוכן כי יום אחד פתאום יעברו אותך מתחריך ולא תוכל להשיב או שכל מה שתעשה יהיה מאוחר והאתר שלך יינזק לתקופה מסוימת עד שתחזור לקדם אותו. גם בפרסום הקונבנציונאלי, חברות לא מפסיקות לבצע שיווק, גם אם מדובר בחברת קוקה קולה, זהו חלק מובנה בכל חברה או ארגון – קידום אתרים הם הוא חלק מתהליך פרסום באינטרנט ולכן – אינו שונה.

מסובך מידי בשבילי!!! מה עושים ?

פשוט מאוד, פונים אלינו ואנחנו נטפל בכל, אנו אמורים תוך שבוע ימים מיום הפגישה עימך על החומרים להעלות את האתר לאוויר, כן הכול תוך שבוע ימים, אתה צריך להקדשי לא יותר משעתיים ישיבה במשרדך או בכל מקום שתקבע ואנחנו נבצע הכול. פשוט לא?