קידום אתרי פיויסי

קידום אתרי פיויסי

הרשת בשנה האחרונה עברה לפרסום מאוד מאסיבי בנושאי הריצוף, עיקר התנועה הולך לפרקטים וכמובן פיויסי אין לי שמץ של מושג מדוע ישנו פרסום בהיקף כזה ואני משער שזה קשור למלאי מאוד גדול של פרקטים ופיויסי שיש בארץ או לחלופין מלאי גדול מחו”ל שיובא לארץ.
התחרות מאוד גדולה בפרסום ממומן של גוגל והמצב עוד יותר קשה בפרסום האורגני, עשרות חברות לוקחות שרותי קידום אורגני וקידום ממומן באלפי שקלים לחודש רק על מנת לזנק לראש העמוד של גוגל.
בימים אלו של של 2017 כאשר רוב המכירות מתבצעות ברשת והעתיד של מכירות ברשת עולה מידי יום אין ספק שקטלוג באתר יכול למשוך קונים פוטנציאליים, ולגני פרקט או פיויסי אין שוב בעיה לצלם ולהכניס קטלוג באתר אינטרנט אשר חשף בדיוק את המוצר הסופי, ולכן יחסית קל מאוד למכור מוצרים אלו ברשת, אך המכירה לא מספיקה ויש צורך במתקין פרקטים ומתקין פיויסי בכדי למכור, משום שרוב הרוכשים מבקשים עסקת חבילה עם רכישת הפרקט או הפיויסי וכן התקנתו.
ההתקנה לא פשוטה ואם תנסו זאת לבד תתקלו באין ספור בעיות ותקלות, אזכיר חלק מהם בכדי שבכל זאת לא תבצעו זאת לבד ותשכרו איש מקצוע, מתקין מקצועי ומנוסה.

אז מה יכולות להיות הבעיות

משטח לא מיושר עם שקעים ובליטות – יהווה בעיה גם בהתקנת פרקט וגם בהדבקת פיויסי
בפיויסי – שימוש בדבקים לא נכונים וחיבורים לא מושלמים בין יריעות הפיויסי
חיבורים רופפים בפרקטים
חיתוכים לא מדוייקים בפרקטים

אני מתקין פרקטים ופיויסי איך לפרסם

ראשית עליך לבנות אתר מעוצב עם דוגמאות של פרקטים ופיויסי, כך שהגולש הפוטנציאלי יתרשם מהמלאי הקיים ויוכל להתאים את המוצר לביתו, למשרד או לכל סביבה בה הוא רוצה את ההתקנה.
שלב שני הוא ליצור מסע פרסום ממומן בגוגל לאחר מחקר מקיף של מילות מפתח והמתחרים, הקצאת תקציב, ניסוח קמפיין עם קבוצות מודעות ומספר מודעות ממוקדות לכל מילת מפתח בכדי לקבל ציוני איכות גבוהים.
שלב הבא, לשלב בתקציב קידום אורגני – בשלב ראשון יש להשקיע מעט ולבחון את ההתקדמות ורק לאחר מכן להגדיל את התקציב בהתאם לתקציב אותו תרצו להשקיע.
חשוב לשלב את שתי צורות הקידום הממומן והאורגני, הסיבה היא שילוב של שתי הצורות היא מתכון מנצח גם חשיפה מיידית במנוע החיפוש עם שאיפה להתברג בעמוד ראשון במספר מילות מפתח, ואילו לטווח הארוך יותר השתלבות בחיפוש האורגני, באורגני העבודה מורכבת מאוד בעיקר מיצירת תוכן חדש על בסיס שבועי.